O Nas

Marka 4group składa się z trzech nastepujących biznesów: 4hire, 4safety oraz 4vans.

Nasza spółka to sprawdzony i uznany dostawca zintegrowanych usług wsparcia biznesowego na Wyspach Normandzkich z siedzibą na wyspie Jersey. Dostarczamy rozwiązania z zakresu transportu, szkoleń oraz sprzedaży i wynajmu sprzętu budowlanego.

Gwarantujemy najnowocześniejszy i niezawodny sprzęt oraz przyjazne i indiwidualne podejście do Klienta.

Nasi ludzie to zespół ekspertów łączących specjalistyczną wiedzę z bogatym doświadczeniem praktycznym otwartych na wszelakie wymagania i oczekiwania Klientów.

4hire 

4hire to wielkokrotnie nagradzany dostawca usług wynajmu oraz sprzedaży rożnego rodzaju pojazdów użytkowych, urządzeń oraz maszyn budowlanych. Nasza oferta skierowana jest do klientów prywatnych i przedsiębiorstw oraz obejmuje rozwiązania krótko i długoterminowe.

Najlepsze produkty, skuteczne rozwiązania

Posiadamy bogaty wybór narzędzi, maszyn, pojazdów i urządzeń budowlanych. Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością oraz bezproblemową obsługą co pomaga naszym Klientom w bezpiecznej i produktywnej realizacji zadań.

Jako lokalny lider wsród firm wynajmujących maszyny dla budownictwa i przemysłu współuczestniczymy w największych projektach budowlanych na wyspie Jersey.

Zespół naszych doświadczonych specjalistów gwarantuje wysoką jakość obsługi Klienta, fachowe doradztwo techniczne oraz pełną opiekę techniczną w czasie trwania projektu.

4safety

Ośrodek szkolenia 4safety to renomowany dostawca usług szkoleniowych oferujący kursy i kwalifikacje zawodowe z zakresu bezpieczeństwa, higieny pracy oraz obsługi maszyn i urządzeń wykorzystywanych w przemyśle budowlanym, transporcie, ogrodnictwie, itp.

Oferta szkoleniowa naszego ośrodka zawiera ponad 100 specjalistycznych pozycji tematycznych.

Nasi instruktorzy to osoby posiadające wieloletnie doświadczenie oraz kwalifikacje niezbędne do prowadzonych zajęć.

Nasza oferta skierowana jest do osób chcących uzyskać lub podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

Nasze atuty to najnowocześniejsze narzędzia, komfortowe sale dydaktyczne, bogaty park maszynowy oraz indywidualne podejście do każdego kursanta. Nowoczesne techniki nauczania stosowane przez naszych instruktorów oraz przyjazna atmosfera pozwalają w znacznym stopniu podnieść skuteczność w przygotowaniu uczestników szkoleń do uzyskania stosownych uprawnień. 

4fleet

Jeśli właśnie planujesz kupno nowego samochodu dostawczego lub ciężarowego 4fleet oferuje rozwiązania, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać nawet tym najbardziej niestandardowym oczekiwaniom Klienta.

Specjalizujemy się w sprzedaży pojazdów nowych i używanych rożnych marek od sprawdzonych i zaufanych dostawców dzieki czemu jesteśmy w stanie zapewnić ich wysoką jakość, jak rownież bezpieczeństwo zakupu.

How can we help?

How can we help?

Sometimes it’s easier to ask. Send us an instant enquiry below and we will get back to you shortly.